2020-ban ismét Tisztújító Közgyűlést tartott a Magyar Közlekedési Szövetség

A városi közlekedési társaságokat és a közlekedéshez kapcsolódó szolgáltatókat is a tagjai között tudó Magyar Közlekedési Szövetség 2020. február 18-án tisztújító Közgyűlést tartott, amelyen 2023. február 25-ig terjedő időszakra megválasztásra került a szövetség új vezetése.

Ennek keretében a Közgyűlés Dr. Várszegi Gyula Elnök és Nagy Attila Elnökhelyettes mandátumát egyhangúlag meghosszabbította.

Megválasztásra kerültek az 5 tagú Elnökség tagjai is: Dr. Várszegi Gyula (BKV VJSZ Kft. műszaki igazgató), Bolla Tibor (BKV Zrt. vezérigazgató), Dr. Tenk Gábor (INTER TAN-KER Zrt. vezérigazgató) , Dr. Varga Ivett (BKK Zrt. vezérigazgató), Nagy Attila (DKV Zrt. vezérigazgató).

A 3 tagú Felügyelőbizottság tagjai lettek: Dr. Ludvig László (Siemens Mobility Kft. CEO), Dr. Majó-Petri Zoltán (Szegedi Közlekedési Kft. ügyvezető igazgató) , Horváth Gábor (Magyar Közlekedési Tervező és Mérnöki Kft. ügyvezető igazgató)

A Fővárosi Törvényszék a változásokat a 2020. április 24-én kelt végzésében átvezette.